Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Akyokuş Konya Mutfağı ve Kafem taşınıyor

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞTİRAKLERİ BÜNYESİNDE HİZMET VEREN AKYOKUŞ KONYA MUTFAĞI VE KAFEM, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ŞEHRE KAZANDIRILACAK AKYOKUŞ KASRI VE PALYE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA 31 ARALIK CUMA GÜNÜ SON MÜŞTERİLERİNİ AĞIRLAYACAK.

Akyokuş Konya Mutfağı ve Kafem taşınıyor

Konya Büyükşehir Belediyesi iştirakleri bünyesinde hizmet veren Akyokuş Konya Mutfağı ve Kafem, Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılacak Akyokuş Kasrı ve palye düzenleme çalışmaları kapsamında 31 Aralık Cuma günü son müşterilerini ağırlayacak.

Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Akyokuş Konya Mutfağı ve Kafem yılın son gününde son müşterilerini ağırlayacak. 2010 yılının Ağustos ayından bu yana Konyalılara ve Konya dışından gelen misafirlere şehir mutfağının geleneksel lezzetlerini sunan Akyokuş Konya Mutfağı ile ziyaretçilere şehir manzarası eşliğinde dinlenerek keyifli vakit geçirme imkanı sunan Akyokuş Kafem, 31 Aralık Cuma günü son kez hizmet verecek.

Konya Büyükşehir Belediyesinin Akyokuş bölgesinde yürüttüğü Akyokuş Kasrı ve palye düzenlemesi kapsamında mevcut yerinden taşınmaya hazırlanan tesisler, aynı yere yapılacak yeni tesisler tamamlanıncaya kadar Meram Son Durak’ta bulunan Çamlıbel tesislerinde Konya Mutfağı ve Kafem olarak hizmet vermeye devam edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ