Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Bakan Altun, Bünyan-Tuzhisar yolu ikinci etap çalışmalarını yerinde inceledi

BÜNYAN BELEDİYE BAŞKANI ÖZKAN ALTUN, KARAYOLLARI 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ VE BÜNYAN BELEDİYESİ EKİPLERİMİZİN İŞBİRLİĞİ İLE YAPIMI PLANLANAN BÜNYAN-TUZHİSAR YOL, KALDIRIM VE OTOPARK YAPIM ÇALIŞMALARININ İKİNCİ ETABI OLAN SANAYİ SİTESİ KAVŞAĞI, TOKİ KAVŞAĞI, BEYAZ EVLER VE BELEDİYE EVLERİ BÖLGESİNDE TAMAMLANMAK ÜZERE OLAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ.

Bakan Altun, Bünyan-Tuzhisar yolu ikinci etap çalışmalarını yerinde inceledi

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Karayolları 6. Bölge Müdürlüğü ekipleri ve Bünyan Belediyesi ekiplerimizin işbirliği ile yapımı planlanan Bünyan-Tuzhisar yol, kaldırım ve otopark yapım çalışmalarının ikinci etabı olan Sanayi Sitesi Kavşağı, TOKİ Kavşağı, Beyaz Evler ve Belediye Evleri bölgesinde tamamlanmak üzere olan çalışmaları yerinde inceledi.

İkinci etap çalışmalarının bir hafta içerisinde tamamlanacağını belirten Başkan Altun, ’’Hemşehrilerimizin konforlu, güvenli, rahat şekilde ulaşım sağlayabilmesi ve esnaflarımızın dükkanlarının önlerini ferahlatarak, Bünyan’ımıza estetik bir görünüm kazandırmak için başlattığımız ve bir hafta içerisinde tamamlanacak olan projemizle tüm Bünyan’ımıza güzel bir hizmet sağlamış olacağız. Hizmetlerimizi aralıksız sürdürerek hemşehrilerimizin güvenliğini, konforunu arttırma ve Bünyan’ımızın estetik görünümünü en iyi hale getirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Çalışmaların ilçeye hayırlı olmasını dileyen Başkan Altun, Bünyan belediyesi ekiplerine verdikleri desteklerden dolayı Karayolları 6. Bölge Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ