Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Başkan Ergün, müjdesini Verdiği Karaçay’ı inceledi

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN, YUNUSEMRE İLÇESİNE 30 BİN METREKARELİK YEŞİL ALAN KAZANDIRACAK OLAN KARAÇAY DERESİ PROJESİ’Nİ YERİNDE İNCELEDİ. ÇALIŞMALARIN SON DURUMU HAKKINDA BİLGİLER ALAN BAŞKAN ERGÜN, ÇALIŞMALARIN TAMAMLANMASIYLA ALANIN GECESİYLE, GÜNDÜZÜYLE GÜZEL BİR ALAN HALİNE GELECEĞİNİ İFADE ETTİ.

Başkan Ergün, müjdesini Verdiği Karaçay’ı inceledi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Yunusemre ilçesine 30 bin metrekarelik yeşil alan kazandıracak olan Karaçay Deresi Projesi’ni yerinde inceledi. Çalışmaların son durumu hakkında bilgiler alan Başkan Ergün, çalışmaların tamamlanmasıyla alanın gecesiyle, gündüzüyle güzel bir alan haline geleceğini ifade etti.

Kente yeni yeşil alanlar kazandırmak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Yunusemre ilçesine kazandıracağı 30 bin metrekarelik Karaçay Deresi Projesi’nde çalışmalara geçtiğimiz haftalarda başladı. Tartan pist, kuru havuz ve modern aydınlatmaların yer alacağı projede, çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı’nda müjdesini verdiği projeyi yerinde inceledi. Başkan Ergün’e incelemeleri esnasında Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Fen İşleri Daire Başkanı Uğur Topkaya, Kent Estetiği Daire Başkanı Hakan Göktaş eşlik etti. Çalışmalar ilgili olarak Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu ve Daire Başkanlarından bilgi alan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, projenin tüm detaylarını inceledi.

“Gecesiyle, Gündüzüyle güzel bir alan olacak”

Proje hakkında bilgiler aktaran Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Geçtiğimiz hafta içerisinde yapmış olduğumuz meclis toplantısında Manisalılara bazı müjdeler vermiştim. Bugün de bunlardan bir tanesi olan Karaçay üzerinde mevcut alanda incelemeler yapıyoruz. Daha önceden ağaçlandırmasını yaptığımız ancak şimdi vatandaşlarımızın istedikleri zaman bu yeşil alanlarda vakit geçirebilecekleri, içinde kafesi olan, havuzlarıyla ve yürüyüş yollarıyla Manisalıların her zaman gidebilecekleri güzel bir eserin şu anda inşaat çalışmaları başladı. Tahmin ediyorum bahar ayına kalmadan burasının tamamını hizmete açmış olacağız. Gecesiyle, gündüzüyle de güzel bir alan haline gelmiş olacak” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ