Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Daha temiz bir Salihli için çalışıyorlar

ŞEHİR GENELİNDE TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN SALİHLİ BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, DAHA TEMİZ BİR SALİHLİ İÇİN ÇALIŞIYORLAR.

Daha temiz bir Salihli için çalışıyorlar

Şehir genelinde temizlik çalışmalarını sürdüren Salihli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, daha temiz bir Salihli için çalışıyorlar.

Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen temizlik çalışmaları kapsamında, ilçe merkezindeki tüm ana caddeler, sokaklar, yol ve kaldırımlar süpürme araçlarıyla temizlendi. Şehir genelinde temizlik çalışması yapan ekipler, pazaryerleri ile yayaların yoğun kullandığı Sevgi Yolu ve caddelerde yıkama, süpürme ve rutin çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Temizlik ekipleri genel temizlik çalışmalarının yanı sıra olumsuz hava koşulları sonrası yol kenarlarında ve kaldırımlarda biriken toprak, çamur ve çeşitli atıkları da temizliyor.

Şehrin temizliği noktasında Belediye ekiplerinin sahada özveriyle çalıştıklarını belirten Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Belediyemize bağlı tüm birimler, vatandaşlarımızın daha temiz ve ferah bir şehirde yaşamaları için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Güzel şehrimizin her türlü temizliğinde kullanılmak üzere 3 adet süpürme aracı satın alarak hizmete başlattık. Daha temiz bir Salihli için çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ