Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Dışarıda kartopu oynayarak stres attıktan sonra kaplıca suyunda şifa buluyorlar

SAKARYA’DA TURİZMDE GÖZ BEBEĞİ TESİSLERDEN BİRİ OLAN VE YAĞAN KAR İLE BİRLİKTE DE BEYAZA BÜRÜNEN İHLAS KAPLICA EVLERİ VE TERMAL OTELİ’NDE KONAKLAYAN VATANDAŞLAR DOĞAYLA İÇ İÇE VAKİT GEÇİREREK KAPLICA SUYUNDA DA ŞİFA BULUYOR.

Dışarıda kartopu oynayarak stres attıktan sonra kaplıca suyunda şifa buluyorlar

Sakarya’da turizmde göz bebeği tesislerden biri olan ve yağan kar ile birlikte de beyaza bürünen İhlas Kaplıca Evleri ve Termal Oteli’nde konaklayan vatandaşlar, doğayla iç içe vakit geçirerek kaplıca suyunda da şifa buluyor.

Aldığı tedbirlerle kesintisiz hizmete devam eden İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri ve Kuzuluk Termal Oteli tatilcileri tatlı huzurun adresine davet ediyor. Sakarya’nın Akyazı ilçesinde bulunan kaplıcalar, tatil severleri kendi evindeki rahatlığı aratmayacak daire ve odalarda sunduğu imkanlar ile konaklamaya bekliyor. Huzur veren kuş seslerinin cıvıltıları ile yeşil ve mavinin birbirine karıştığı tabiatın tüm güzelliklerini bir arada bulunduran tatil beldesi, müşterilerine yorgunluklarını giderebilme ve doğa ile iç içe olabilme fırsatını sunuyor. Kar tatillerinin ilk tercihi arasında yer alan Kuzuluk Kaplıca Evleri’ne vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Etkisini gösteren kar yağışı sonrasında tatilin keyfini çıkartmak isteyen vatandaşlar ise kendilerini eşsiz güzelliğin içerisine bıraktı. Sitenin dört bir yanında kartopu oynayan ve kardan adam yapmaya çalışan çocukların mutlulukları gözlerinden okunurken vatandaşlar da kartpostallık görüntüleri cep telefonlarıyla kayda alarak o anları ölümsüzleştirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ