Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Doğu ilçelerinde 188 içme suyu deposu yenileniyor

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, İÇME SUYU DEPOLARINI YENİLEME ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR. DOĞU İLÇELERİNDE TOPLAM 188 İÇME SUYU DEPOSU DETAYLI BİR BAKIM VE ONARIMDAN SONRA VATANDAŞIN HİZMETİNE SUNULACAK

Doğu ilçelerinde 188 içme suyu deposu yenileniyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, içme suyu depolarını yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Doğu ilçelerinde toplam 188 içme suyu deposu detaylı bir bakım ve onarımdan sonra vatandaşın hizmetine sunulacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü il genelinde başlattığı içme suyu depoları yenileme çalışmalarına devam ediyor. 31 milyon lira yatırım bedeli ile başlatılan çalışmada Alanya’da 70, Serik, Manavgat, Akseki, İbradı, Gündoğmuş ve Gazipaşa’da ise 118 içme suyu deposu tek tek tadilattan geçirilerek yenileniyor.

“Standartlara uygun hale getiriliyor”

Alanya, Gazipaşa, Gündoğmuş, Akseki, İbradı, Manavgat ve Serik’te içme suyunun depolanıp dezenfekte edilerek şebekeye aktarıldığı depoların sağlıklı ve kesintisiz hizmet vermeye devam etmesi için yapılar içten ve dıştan standartlara uygun şekilde tadilattan geçiriliyor. “Doğu Bölgesi İçme Suyu Depo tadilatı Yapım İşi” kapsamında içme suyu depolarında hazne iç izolasyonu, dış cephe tamir ve boyası, manevra odasındaki vana ve boruların yenilenmesi, depoların çevresinin tel çit ile çevrilmesi ve çevre düzenlemesi gibi işler yapılıyor. Mayıs ayında başlayan çalışmalar 2 yıl içinde tamamlanacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ