Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Kemer’in buluşma noktası ‘Deniz Kafe’ yenilendi

ANTALYA’NIN KEMER İLÇESİNDE İKİ YILDAN BU YANA YERLİ VE YABANCI MİSAFİRLERE HİZMET VEREN DENİZ KAFE, YENİLENEREK DAHA MODERN VE ESTETİK BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTU.

Kemer’in buluşma noktası ‘Deniz Kafe’ yenilendi

Antalya’nın Kemer ilçesinde iki yıldan bu yana yerli ve yabancı misafirlere hizmet veren Deniz Kafe, yenilenerek daha modern ve estetik bir görünüme kavuştu.

Kış dönemi ile birlikte Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalar kapsamında kafede, boya, badana, tamir, çevre düzenlemeleri ve kilitli taş döşeme işlemleri yaptı. Mustafa Ertuğrul Aker Parkı içerisinde yer alan kafe, 2022 turizm sezonuna hazır hale getirilerek, yerli ve yabancı misafirlere hizmet vermeye başladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, kafede yenileme çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamladıklarını söyledi. Çalışmalar kapsamında çevre düzenlemeleri de yaptıklarını anlatan Başkan Topaloğlu, “Şemsiye düzenini kaldırıp çardak düzeni yaptık. Üzerini kargılarla kapladık. Tuvalet ve lavaboların sayılarını artırdık. İçeri kısmındaki açılır kapanır yeri genişlettik. Kafemiz yeni haliyle hizmet vermeye başladı. Kemerli vatandaşlarımıza ve misafirlerimize yakışır şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu yaz daha güzel olacak” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ