Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Rengarenk yılbaşı çiçekleri başkentlileri bekliyor

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ALTINPARK, MOGAN VE 30 AĞUSTOS ZAFER PARKI’NDA BULUNAN ANFA BİTKİ EVİ YENİ YILI RENGÂRENK ÇİÇEKLERLE KARŞILIYOR. SÜSLENMİŞ ÇAM AĞAÇLARI, ATATÜRK ÇİÇEKLERİ, RENGÂRENK SIKLAMENLER, BONZAİ VE PARA ÇİÇEKLERİNDEN OLUŞAN YILBAŞI ARANJMANLARI ANFA BİTKİ EVLERİNDE BAŞKENTLİLERİ BEKLİYOR.

Rengarenk yılbaşı çiçekleri başkentlileri bekliyor

Ankara Büyükşehir Belediyesinin Altınpark, Mogan ve 30 Ağustos Zafer Parkı’nda bulunan ANFA Bitki Evi yeni yılı rengarenk çiçeklerle karşılıyor. Süslenmiş ağaçlar, Atatürk çiçekleri, rengarenk sıklamenler, bonzai ve para çiçeklerinden oluşan yılbaşı aranjmanları ANFA Bitki Evlerinde Başkentlileri bekliyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesinin Altınpark, Mogan ve 30 Ağustos Zafer Parklarında bulunan ANFA Bitki Evleri, Başkentliler için yılbaşına özel birbirinden güzel çiçek aranjmanları hazırladı. Evlerini ya da bahçelerini yeni yıl için süsleyecek Başkentlilere rengârenk çiçek ve bitki seçeneği sunan ANFA Bitki Evleri, yılbaşı çiçekleriyle görsel şölene de ev sahipliği yapıyor.

ANFA bitki evleri kırmızıya büründü

Yılbaşının sembol çiçekleri arasında yer alan ve sadece aralık ayında satışa sunulan kırmızı tomurcuklu ‘kokina’ çiçeği Başkentlilerin en çok tercih ettiği çiçeklerin başında geliyor. Yılbaşı aranjmanları arasında ayrıca süslenmiş çam ağaçları, Atatürk çiçekleri, rengârenk sıklamenler, bonzai ve para çiçekleri de vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor.

Bitki evi haftanın 7 günü açık

Her mevsim yeni ürünlerle Başkentlileri buluşturan ANFA Bitki Evleri, haftanın 7 günü 08.00-18.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Çiçek ve bitki çeşitliliği nedeniyle ANFA Bitki Evleri’nin dikkatini çektiğini ve alışveriş yapmaktan keyif aldığını belirten Hatice Öncül, “Yeni yıl için çok güzel hazırlanılmış. Çiçekler çok güzel. Çalışanlar da çok iyi karşılıyor, ailecek geliyoruz. Burası her mevsim çok hoşumuza gidiyor” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ