Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Soma’da park ve bahçelerin kışlık bakımları devam ediyor

MANİSA’NIN SOMA İLÇESİNDE PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI BELEDİYE PERSONELİ İLÇE GENELİ YEŞİL ALANLARDA TEMİZLEME VE BUDAMA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

Soma’da park ve bahçelerin kışlık bakımları devam ediyor

Manisa’nın Soma ilçesinde Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı belediye personeli ilçe geneli yeşil alanlarda temizleme ve budama çalışmalarına devam ediyor.

Soma Belediye Başkanı Ali Tulup’un talimatı ile “Yeşil Bir Soma, Temiz Bir Çevre” sloganı ile yeşil alanlarda bakım ve çalışmalarına devam eden ekipler mevsim değişikliği nedeniyle ağaçlardan dökülen yaprakları temizleyerek ağaçlarda budama işlemleri yapıyor. Park ve Bahçeler ekipleri aynı zamanda çim biçme, yabani ot temizliği, sulama, park bakım ve revize çalışmalarını da hız kesmeden sürdürüyor. Soma Belediye Başkanı Ali Tulup vatandaşlara daha iyi hizmet vermek adına Park ve Bahçe Müdürlüğü ekiplerinin düzenli olarak çalışmalarına devam ettiğini belirterek, “Daha temiz, daha yeşil bir Soma için çalışıyoruz. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz ilçe genelinde bulunan park, bahçe, oyun alanlarında çim biçme, yabani otla mücadele ve mıntıka temizliği çalışmalarına devam ediyor. Belirlenen program dâhilinde ekiplerimiz ilçe genelinde çalışmalarını sürdürecektir” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ