Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Vali Bilmez’den Çatak ilçesine ziyaret

VAN VALİSİ VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ MEHMET EMİN BİLMEZ, ÇATAK İLÇESİNİ ZİYARET EDEREK, YAPIMI DEVAM EDEN HİZMETLERİ İNCELEDİ.

Vali Bilmez’den Çatak ilçesine ziyaret

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, Çatak ilçesini ziyaret ederek, yapımı devam eden hizmetleri inceledi.

Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Bekmez, İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel, VASKİ Genel Müdürü Ülker Cem Kaplan, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Sahip Görendağlı ve Kırsal Kalkınma Dairesi Başkanı Tusuf Altun ile birlikte Çatak ilçesini ziyaret etti. İlçede Kaymakam Mehmet Erdem Akbulut ve Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan tarafından karşılanan Vali Bilmez ve beraberindekiler, ilk olarak İlçe Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti. Yapılan ziyaretlerin ardından Vali Bilmez ve beraberindekiler, Van Büyükşehir Belediyesi tarafından 5 mahalle ve 32 mezrayı ilçeye bağlayan yeni Konalga grup yolunda yapılan köprü ve asfalt çalışmalarını inceledi. Yürütülen çalışmalar hakkında teknik ekipten bilgi alan Vali Bilmez, daha sonra ilçede yapımı devam eden ve Botan Çayı için hayati önem taşıyan Atıksu Arıtma Tesisi’ni ziyaret etti. Arıtma tesisinde incelemelerde bulunan Vali Bilmez, burada VASKİ Genel Müdürü Ülker Cem Kaplan’dan çalışmalar ve tesis hakkında bilgi aldı. Tesisten alınan çıktı numunelerini de inceleyerek test sonuçlarına bakan Vali Bilmez, son olarak ilçe esnafını gezdi. Dükkanları tek tek dolaşarak esnaflara bol kazançlar dileyen Vali Bilmez, vatandaşlarla da bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ