Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Başkan Bulut: “OMÜ’nün desteği Samsun Kızılay’a güç katıyor”

TÜRK KIZILAY SAMSUN ŞUBE BAŞKANI AHMET ALİ BULUT VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (OMÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. YAVUZ ÜNAL’I ZİYARET EDEREK KAN BAĞIŞI ORGANİZASYONLARINDA OMÜ’ TEŞEKKÜR VERDİĞİ DESTEKTEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM ETTİ.

Başkan Bulut: “OMÜ’nün desteği Samsun Kızılay’a güç katıyor”

SAMSUN (İHA) – Türk Kızılay Samsun Şube Başkanı Ahmet Ali Bulut ve yönetim kurulu üyeleri Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal’ı ziyaret ederek kan bağışı organizasyonlarında OMÜ’ teşekkür verdiği destekten ötürü teşekkür belgesi takdim etti.

Ziyarette iki kurum arasındaki temas ve iş birliğinin çeşitlendirilmesi ve geliştirilmesi ele alınırken, Şube Başkanı Ahmet Ali Bulut, kentteki çalışmaları hakkında da bilgi verdi. OMÜ’nün desteğinin Samsun Kızılay’a güç kattığını vurgulayan Bulut, Kurupelit Yerleşkesi’nde devam eden kan bağışı kampanyası başta olmak üzere hayata geçirilmesi planlanan faaliyetlere dair fikir ve önerilerini paylaştı.

Kızılay’ın, kurulduğu tarihten bu yana Türkiye ve tüm insanlığa çok büyük hizmet ve katkılarda bulunduğunu kaydeden Rektör Ünal ise OMÜ’nün bütün imkânlarıyla Kuruma olan desteğini sürdüreceğini belirtti. Kan bağışının önemine işaret eden Rektör Ünal, Kızılay’ın kan temini ve tedarikinde Üniversite olarak aktif yer almaktan her zaman büyük bir mutluluk duyacaklarını ve bu uğurda kan bağışı bilincinin gelişmesi için daima inisiyatif alacaklarını dile getirdi.

Ziyaretin sonunda, Kızılay Samsun Şube Başkanı Bulut, OMÜ’nün kan bağışı konusundaki duyarlılığı ve katkıları için Rektör Ünal’a Kurumun plaketi ile teşekkür belgesini sundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ