Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Bismil belediyesinden kadınlara yönelik farkındalık semineri

KADINLARIN ÇEVRESİNDEKİLERİ DAHA İYİ TANIMASINI VE İLİŞKİLERİNDE DAHA KALİTELİ İLİŞKİ VE İLETİŞİM KURMASINI SAĞLAMAK AMACIYLA BİSMİL İLÇE BELEDİYESİ KADIN VE AİLE HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İLÇEDE YAŞAYAN KADINLARA YÖNELİK FARKINDALIK SEMİNERLERİNİN İLKİ DÜZENLENDİ.

Bismil belediyesinden kadınlara yönelik farkındalık semineri

Kadınların çevresindekileri daha iyi tanımasını ve ilişkilerinde daha kaliteli ilişki ve iletişim kurmasını sağlamak amacıyla Bismil İlçe Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından ilçede yaşayan kadınlara yönelik farkındalık seminerlerinin ilki düzenlendi.

Seminerde konuşan ve bu tür seminerlerin devam edeceğini belirten Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hamza Türkmen, “Sosyal belediyeciliğin gereği olarak toplumun her kesimine yönelik çalışmalar yapıyoruz, alışıla gelen belediye hizmetlerinin yanı sıra vatandaşlarımızın kişisel gelişimlerine katkı sunacak hizmetleri destekliyoruz” dedi.

Bismil İlçe Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sevilay Taş ise “Bismil Belediyesi olarak kadın ve ailelere yönelik farkındalık seminerlerinin ilkini düzenlenmiş bulunmaktayız. Belediye olarak kadının toplumdaki rolünün güçlendirilmesi, aile müessesinin desteklenmesi noktasında farkındalığın arttırılması için gerekli tüm çalışmaları yapmaya gayret ediyoruz” dedi.

Farkındalık seminerlerine katılan katılımcılar ise memnuniyetlerini dile getirerek bu hizmetten dolayı Bismil Belediyesine teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ