Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

ÇEM’de sömestire özel kış çocuk atölyesi

KEÇİÖREN BELEDİYESİ BÜNYESİNDE İLÇEDEKİ YUNUS EMRE KÜLTÜR MERKEZİ’NDE HİZMET VEREN ÇOCUK EĞİTİM MERKEZİ (ÇEM) 24-28 OCAK TARİHLERİNDE KIŞ ÇOCUK ATÖLYELERİ OLUŞTURACAK. 7-11 YAŞ ARASI ÇOCUKLAR BURADAKİ AKIL OYUNLARI, JİMNASTİK, HIZLI OKUMA VE HAFIZA TEKNİKLERİ, ROBOTİK KODLAMA, TASARIM VE AHŞAP ATÖLYELERİNDE HEM EĞLENECEK HEM DE ÖĞRENECEK. ATÖLYE ÇALIŞMALARININ DIŞINDA ÖĞRENCİLER İÇİN İLÇEDEKİ TURİSTİK NOKTALARA GEZİLER DE DÜZENLENECEK.

ÇEM’de sömestire özel kış çocuk atölyesi

Keçiören Belediyesi bünyesindeki Yunus Emre Kültür Merkezi’nde hizmet veren Çocuk Eğitim Merkezi (ÇEM), 24-28 Ocak tarihleri arasında Kış Çocuk Atölyeleri düzenleyecek.

Kış Çocuk Atölyeleri’nde 7-11 yaş arası çocuklar akıl oyunları, jimnastik, hızlı okuma ve hafıza teknikleri, robotik kodlama, tasarım ve ahşap atölyelerinde hem eğlenecek hem de öğrenecek. Atölye çalışmalarının dışında öğrenciler için ilçedeki turistik noktalara geziler de düzenlenecek.

Kış Çocuk Atölyesi’nin 15 kişilik sınıflarda 4 gruptan oluşacağını söyleyen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Çocuklarımızın sömestiri dolu dolu geçirmesi için uzman öğretmen kadromuzla Kış Çocuk Atölyeleri oluşturuyoruz. Geleceğimiz olan yavrularımızı bilim, sanat ve spora teşvik etmek, sosyal hayata katılımlarını artırmak için ÇEM’de yetenek odaklı çalışmalar yapıyor, çocuklarımızın ilgi alanlarına göre atölye çalışmaları yürütüyoruz. Kapımız tüm çocuklarımıza sonuna kadar açıktır” dedi.

Kış Çocuk Atölyeleri kayıtları 7-11 yaş arası çocuklar için 18-20 Ocak tarihleri arasında yüz yüze gerçekleştiriliyor. Kayıt sırasında öğrencilerin hangi atölye ve gezilere katılabileceğiyle ilgili ailelere bilgilendirme yapılarak onay alınıyor. Onay formunu imzalayan veliler çocuklarının kayıtlarını rahatlıkla yaptırabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ