Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Çorum Belediyesi’nden eğitime destek

ÇORUM BELEDİYESİ, ÇORUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE İMZALADIĞI GENÇLİK HİZMETLERİ İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ ÇERÇEVESİNDE ÇORUM MERKEZ VE İLÇELERDE ÖĞRENİM GÖREN 8 VE 12. SINIF ÖĞRENCİLERİNİN SINAV BAŞARISINI ARTIRMAK İÇİN DENEME SINAVI DESTEĞİ VERECEK

Çorum Belediyesi’nden eğitime destek

Çorum Belediyesi, il genelindeki 8 ve 12. sınıflarda öğrenim gören 12 bin 300 öğrenciye 3 deneme sınavı desteği verecek.

Çorum Belediyesi, Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile imzaladığı gençlik hizmetleri işbirliği protokolü çerçevesinde Çorum Merkez ve ilçelerde öğrenim gören 8 ve 12. sınıf öğrencilerinin sınav başarısını artırmak için her bir öğrenciye 3 deneme sınavı desteği verecek.

Çorum Belediyesi olarak eğitime destek vermek için adeta fırsat kolladıklarını, İl Milli Eğitim Müdürlüğüyle yaptıkları protokol kapsamında eğitime doğrudan destek verdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Biz belediyemizin gençlik merkezlerinde eğitime destek kursları veriyoruz. Buraya gelen öğrencilere deneme sınavı desteği de veriyoruz. İl genelinde başarıyı yükseltmek hedefiyle Milli Eğitim Müdürlüğümüzle bir protokol imzalayarak il genelinde 8 ve 12. sınıfa giden 12 bin 300 öğrencimizin her birine 3 kez olmak üzere toplamda 36 bin 900 adet deneme desteği vereceğiz” dedi.

Başkan Aşgın bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da belediye olarak eğitime desteği artırarak sürdüreceklerini sözlerine ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ