Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Döşemealtı Belediyesi personeline ‘Kalite Yönetim Eğitimi’

DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ PERSONELİN ÇALIŞMA VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMAK VE VATANDAŞ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK AMACIYLA VERDİĞİ HİZMET İÇİ EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYOR. DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN HAZIRLANAN HİZMET İÇİ EĞİTİM PROGRAMI KAPSAMINDA TS EN ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ TEMEL EĞİTİMİ VERİLDİ.

Döşemealtı Belediyesi personeline ‘Kalite Yönetim Eğitimi’

Döşemealtı Belediyesi personelin çalışma verimliliğini artırmak ve vatandaş memnuniyetini sağlamak amacıyla verdiği hizmet içi eğitimlerine devam ediyor. Döşemealtı Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan Hizmet içi eğitim programı kapsamında TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi verildi.

Geçen ay düzenlenen programda önce tüm birimlerde personellere verilen Kalite Yönetim Sistemi eğitimi şimdi de yönetici kadrosuna anlatıldı. TSE Eğitim uzmanı Ahmet Eryurt tarafından verilen eğitime Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdür ve sorumluları ile yönetici kadrosunda yer alan personel katıldı.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, vatandaş memnuniyetini artırmak ve ilçeye çok daha kaliteli ve verimli hizmetler yapabilmek için hizmet içi eğitimlerin devam edeceğini söyledi. TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi başlangıç temel eğitimi ile belediye hizmetlerinde çok daha bilinçli personel yetiştirerek vatandaşa verilen hizmet kalitesinin artırılması hedefleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ