Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

‘Eğitimcilerin Eğitimi’ tamamlandı

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (OMÜ) PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN İLAHİYAT FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ELEMANLARINA YÖNELİK “EĞİTİMCİLERİN EĞİTİMİ” ADLI HİZMET İÇİ EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLENDİ.

‘Eğitimcilerin Eğitimi’ tamamlandı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Personel Daire Başkanlığı tarafından İlahiyat Fakültesi öğretim elemanlarına yönelik “Eğitimcilerin Eğitimi” adlı hizmet içi eğitim programı düzenlendi.

Eğitim 17-20 Ocak 2022 tarihleri arasında online olarak Google Classroom üzerinden gerçekleştirildi. Akademisyenlerin tecrübelerini paylaştıkları ve güncel öğretim yöntem ve tekniklerinin konuşulduğu programda 4 ayrı üniversiteden 9 akademisyen eğitimleri yürüttü.

İlahiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen programın son günü ise atölye çalışmalarıyla son buldu. Daha sonra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cengiz Batuk ve İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Şahin’in katıldığı törenle eğitimlerini tamamlayan 22 akademik personele teşekkür ve katılım belgesi takdimi yapıldı.

Doç. Dr. Bayram Özer’in koordinatörlüğünde yürütülen programa OMÜ’den Prof. Dr. Levent Güngör, Doç. Dr. Şener Şentürk, Doç. Dr. Miraç Eren ve Dr. Öğretim Üyesi Selda Örs Özdil eğitimci olarak katıldı. Ayrıca Fırat Üniversitesi’nden Prof. Dr. Burhan Akpınar, Harran Üniversitesi’nden Doç. Dr. Ragıp Terzi, Iğdır Üniversitesi’nden Dr. Öğretim Üyesi Volkan Duran ve Bartın Üniversitesi’nden Dr. Öğretim Üyesi Sema Sulak Güzey de programda eğitici olarak görev aldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ