Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Eğlencenin adresi Güldeste Oyun Merkezi

KEÇİÖREN BELEDİYESİ TARAFINDAN KUŞCAĞIZ MAHALLESİ’NDE HİZMET VEREN GÜLDESTE OYUN MERKEZİ 48-72 AYLIK (4-6 YAŞ GRUBU) ÇOCUKLAR İÇİN EĞİTİMİN VE EĞLENCENİN MERKEZİ OLUYOR.

Eğlencenin adresi Güldeste Oyun Merkezi

Keçiören Belediyesi tarafından Kuşcağız Mahallesi’nde hizmet veren Güldeste Oyun Merkezi, 48-72 aylık (4-6 yaş grubu) çocuklar için eğitimin ve eğlencenin merkezi oluyor.

Sabah 09.00-12.00, öğleden sonra ise 13.30-16.30 saatleri arasında hizmet veren oyun merkezinden her çocuk haftada iki yarım gün faydalanabiliyor. Çocuk sağlığının korunması için alerjik ya da bulaşıcı hastalığı bulunan miniklerin oyun merkezine girmemesine ise özen gösteriliyor.

Çocukların zihinsel ve bedensel anlamda sağlıklı gelişimi için uzman öğretmen kadrosuyla hizmet veren Güldeste Oyun Merkezi’nden tüm ailelerin faydalanabileceğini söyleyen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Güldeste Oyun Merkezi, melek ve çiçeklerimiz olan yavrularımız için Kuşcağız Mahallemize kazandırdığımız güzel bir eserdir. Şehrimizde kreş ve kütüphanelerimizin de sayısını artırıyoruz. Çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak, onları kötü alışkanlıklardan korumak için onlara düş katacak projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ