Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Sinop’ta Üniversite’nin gelecek vizyonu ele alındı

SİNOP ÜNİVERSİTESİ BU YIL İKİNCİSİ YAPILAN İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISI İLE GELECEK VİZYONU VE İLERİYE DÖNÜK HEDEFLERİNİ GÖZDEN GEÇİRDİ.

Sinop’ta Üniversite’nin gelecek vizyonu ele alındı

Sinop Üniversitesi bu yıl ikincisi yapılan İl Danışma Kurulu Toplantısı ile gelecek vizyonu ve ileriye dönük hedeflerini gözden geçirdi.

Toplantıda; iş dünyası, kamu kurumları, sivil toplum örgütleri ve diğer dış paydaşlarla ilişkilerinin geliştirmesi ile eğitim öğretim, araştırma geliştirme ve sosyal kültürel faaliyetlerin planlanması amaçları ortaya kondu.

Fikir ve önerilerinin kendileri için değerli olduğunu belirten Rektör Prof. Dr. Nihat Dalgın, “Gerçekleştirdiğimiz toplantıda, Sinop ilimizin ve üniversitemizin gelişimi noktasında ortak yürütebileceğimiz çalışmaları değerlendireceğiz. Ayrıca üniversitemizin şehrimize sunduğu ve sunabileceği katkıları masaya yatıracağız. Diğer taraftan eğitim-öğretim hizmetlerimizi çok daha kaliteli bir noktaya taşımak için, yakın gelecekte hayata geçireceğimiz fiziki hedeflerimizi de sizlerle paylaşma imkânı bulacağız, bu noktadaki katkı ve önerilerinizi dinleyeceğiz” dedi.

Sinop Üniversitesi Öğrenci Yaşam Merkezi’nde düzenlenen toplantıya; Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Kamil Demirci, Prof. Dr. Cem Cüneyt Ersanlı, Prof. Dr. Hülya Turan, Genel Sekreter Vekili Ali Altungeyik, ilçe belediye başkanları, kurum müdürleri, iş adamları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, basın mensupları ve davetliler katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ