Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Yeni itfaiye erleri ilk eğitimlerini gerçekleştirdi

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN KISA SÜRE ÖNCE GÖREVE BAŞLAYAN İTFAİYE ERLERİ İLK SPOR EĞİTİMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Yeni itfaiye erleri ilk eğitimlerini gerçekleştirdi

Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermeye başlayan itfaiye erlerinin eğitimleri başladı. Büyük bir titizlik ve liyakat esasına göre seçilerek görevlerine başlayan itfaiye erleri olaylara en kısa sürede ve doğru müdahale edebilmeleri için spor ve teknik eğitimlerini gerçekleştiriyor.

Muğla’daki itfaiye olaylarına kısa sürede müdahale etmeleri ile bilinen Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin İtfaiye erleri, yeni memurlarını da bu tempoya hazırlıyor. İlk spor eğitimlerini sisli ve soğuk havada gerçekleştiren yeni itfaiye erleri, güç kondisyon eğitimi, vücut kaslarının güçlendirilmesi, hortum toplama ve açma gibi hareketler yaptılar. Zorlu eğitimden geçen erlerin spor eğitimleri komando eğitimlerini aratmadı.

Ekiplere, spor eğitimlerinin ardından öğleden sonra da teorik eğitim verildi. Eğitimlerin tamamlanmasının ardından itfaiye erleri farklı ilçelere giderek İlçe Grup Amirliklerinde göreve başlayacaklar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ