Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Alaşehir Belediyesinin eskiyen minibüsü ikram aracına dönüştü

ALAŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ESKİDİĞİ İÇİN KULLANILAMAYAN İKMAL ARACI, BELEDİYENİN KENDİ İMKANLARIYLA İKRAM ARACINA DÖNÜŞTÜRÜLDÜ. İKRAM ARACIYLA KIŞ GÜNLERİNDE ÖZELLİKLE SEMT PAZARINDAKİ ESNAF İÇİN SABAH ÇORBASI, ÇAY VE KAHVE İKRAMI YAPILACAK.

Alaşehir Belediyesinin eskiyen minibüsü ikram aracına dönüştü

Alaşehir Belediyesi tarafından eskidiği için kullanılamayan ikmal aracı, belediyenin kendi imkanlarıyla ikram aracına dönüştürüldü. İkram aracıyla kış günlerinde özellikle semt pazarındaki esnaf için sabah çorbası, çay ve kahve ikramı yapılacak.

Alaşehir Belediyesi özellikle kış günlerinde dışarda çalışmak zorunda kalan semt pazarı esnafı ve pazarda alışveriş yapan vatandaşları ihmal etmedi. Geçmişte ikmal aracı olarak görev yapan ancak eskidiği için kullanılamaz hale gelen ikmal aracı Alaşehir Belediyesinin kendi imkanlarıyla ikram aracına dönüştürüldü. İkram aracıyla özellikle haftanın iki günü kurulan semt pazarındaki esnaf ve vatandaşlara soğuk kış günlerinde sabah çorbası, çay ve kahve ikramı yapılacak.

Salı günü kurulan semt pazarında görevine başlayan ikram aracından pazar esnafı ve vatandaşlar faydalanmaya başladı. Öte yandan ikram aracı maç ve benzeri sosyal etkinliklerde de vatandaşların hizmetinde olacak.

Eski bir aracı belediye imkanlarıyla dönüştürdüklerini belirten Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, “Kadememiz tarafından ekibimizdeki eski bir aracımız belediye imkanlarıyla ikram aracı haline getirildi. Bu ikram aracıyla vatandaşlarımızın içini ısıtmayı hedefliyoruz. Maçlarda, sosyal etkinliklerde ikram aracından vatandaşlara çay, kahve, su ve çorba ikramı olacak. Sosyal belediyecilik adına Alaşehir’de bir ilki gerçekleştirmiş oluyoruz” dedi.

Sabah günün ilk ışıklarında hizmetine başlayan ikram aracından çorbalarını alan vatandaşlar Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu’na teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ