Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Altınordu’da oto galericiler sitesinde çalışmalar sürüyor

GALERİCİ ESNAFININ GÜZEL BİR ORTAMDA HİZMET VERMELERİNİ SAĞLAMAK AMACIYLA, KARACAÖMER MAHALLESİ’NDE 17 BİN 660 METREKARE ALAN ÜZERİNDE YAPIMINA DEVAM EDİLEN MODERN BİR GALERİCİLER SİTESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRDÜRÜLÜYOR. ŞEHRE YENİ BİR İMAJ DA KAZANDIRACAK OLAN SİTE, TİCARETİ İLE DE ALTINORDU’DA HEM İSTİHDAMA, HEM DE EKONOMİYE KATKI SAĞLAYACAK. BÜNYESİNDE 62 ADET OTO GALERİ DÜKKANI, 1 ADET NOTER, 1 ADET KAFETERYA, 1 ADET OTO EKSPERTİZ, 1 ADET OTO YIKAMA, BERBER VE MESCİDİN YER ALACAĞI SİTE İNŞAATINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDERKEN, SİTENİN TAMAMLANDIĞINDA SADECE KENTE DEĞİL, BÖLGEYE DE HİZMET VERMESİ HEDEFLENİYOR.

Altınordu’da oto galericiler sitesinde çalışmalar sürüyor

Ordu’nun Altınordu Belediyesi tarafından yapımına başlanan yeni nesil oto galericiler sitesinde çalışmalar devam ediyor.

Galerici esnafının güzel bir ortamda hizmet vermelerini sağlamak amacıyla, Karacaömer Mahallesi’nde 17 bin 660 metrekare alan üzerinde yapımına devam edilen modern bir galericiler sitesi için çalışmalar sürdürülüyor. Şehre yeni bir imaj da kazandıracak olan site, ticareti ile de Altınordu’da hem istihdama, hem de ekonomiye katkı sağlayacak. Bünyesinde 62 adet oto galeri dükkanı, 1 adet noter, 1 adet kafeterya, 1 adet oto ekspertiz, 1 adet oto yıkama, berber ve mescidin yer alacağı site inşaatında çalışmalar devam ederken, sitenin tamamlandığında sadece kente değil, bölgeye de hizmet vermesi hedefleniyor.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, projenin kısa sürede tamamlanacağını belirterek, sitenin hayata geçirilmesinde işbirliği ve destekleri için oto galerici esnaflarına da teşekkür etti. Başkan Tören, “Altınordu Belediyesi Oto Galericiler Sitesi, galericilerimizin daha nezih ve çağın şartlarına uygun bir ortamda ticaret yapmalarını sağlayacak. Onlara daha sağlıklı bir iş ortamı sunmanın yanında daha geniş kitlelere ulaşabilecekleri ticari pazar oluşturmak amacıyla kurulan galericiler sitemiz tamamlandığında esnafımızın ticaretine ve kazancına büyük katkı sağlayacak. Şehrimizin modern yüzü olacak bu merkez vatandaşlarımıza da büyük avantajlar ve kolaylıklar sunacak. Altınordu’ya yakışan sektörel ticaret merkezi olacak ve modern şehirleşmeye katkı verecek projemiz hizmet vermek için gün sayıyor. Şimdiden şehrimize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

Oto galerici esnafları da projeden memnun olduklarını belirterek, emeği geçenlere teşekkürlerini ilettiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ