Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Başkan Selçuk’tan Manisa Ticaret Borsasına övgü

DEMİRCİ BELEDİYE BAŞKANI SELAMİ SELÇUK, MANİSA TİCARET BORSASINI ZİYARET EDEREK, İLÇENİN DÜNYACA ÜNLÜ EL DOKUMA HALISINI BORSA BAŞKANI SADIK ÖZKASAP’A HEDİYE ETTİ. BAŞKAN SELÇUK, MANİSA TİCARET BORSASINI YAKINDAN TAKİP ETTİĞİNİ, HİZMET VE ÇALIŞMALARINI DA TAKDİR ETTİĞİNİ İFADE ETTİ.

Başkan Selçuk’tan Manisa Ticaret Borsasına övgü

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk, Manisa Ticaret Borsasını ziyaret ederek, ilçenin dünyaca ünlü el dokuma halısını Borsa Başkanı Sadık Özkasap’a hediye etti. Başkan Selçuk, Manisa Ticaret Borsasını yakından takip ettiğini, hizmet ve çalışmalarını da takdir ettiğini ifade etti.

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk, Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap’ı ziyaret etti. Ziyarette Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mehmet Ersaygı da yer aldı. Demirci’de yaptıkları projeler ve hizmetlerle ilgili Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap’ı bilgilendiren Başkan Selami Selçuk, 2005-2013 yılları arasında iki dönem yürüttüğü Demirci Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı dönemiyle ilgili anılarını paylaştı. Aynı yıllar içerisinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Hesapları İnceleme Komisyonu Üyeliği ve Ekonomi Politikaları Komisyon Başkanlığı görevlerini de yürüten Belediye Başkanı Selami Selçuk, kendisini hala TOBB çatısı altında hissettiğini ifade etti. Ülkenin kalkınmasının ancak üretmekle mümkün olduğunun altını çizen Başkan Selçuk, Manisa Ticaret Borsasını da yakından takip ettiğini, hizmet ve çalışmalarını takdir ettiğini ifade etti.

Manisa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Özkasap da hem TOBB çatısı altında hem de Belediye Başkanlığı görevinde takdire şayan hizmetler yapan Başkan Selami Selçuk’a görevinde başarılar diledi.

Konuşmaların ardından Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk, Demirci’nin Coğrafi İşaret Tescilli Ürünü Hünnap’ını ve el dokuması halısından Başkan Sadık Özkasap’a hediye etti. Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap da Başkan Selçuk’a Coğrafi İşaret Tescilli Manisa Sultani Çekirdeksiz Üzümünü ve Manisa’ya özgü ürünlerden takdim etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ