Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

İnegöl Belediyesi 22 personel alacak

İNEGÖL BELEDİYESİ, 8 AYRI BİRİMDE BELİRSİZ SÜRELİ OLARAK ÇALIŞACAK 22 PERSONEL ALACAK. BAŞVURULAR 29 ARALIK TARİHİNE KADAR SÜRECEK.

İnegöl Belediyesi 22 personel alacak

İnegöl Belediyesi, 8 ayrı birimde belirsiz süreli olarak çalışacak 22 personel alacak. Başvurular 29 Aralık tarihine kadar sürecek.

İnegöl Belediyesi Personel Hizmetleri’nden yapılan açıklamada, kurumda belirsiz süreli olarak çalışacak 22 personel alımı yapılacağı duyuruldu. 8 ayrı birimde görev yapacak 22 personel için başvurular 22-29 Aralık 2021 tarihleri arasından alınacak. Şahsen ve online olarak başvuru yapılabilecek. Şahsen başvurmak isteyen vatandaşlar Kemalpaşa Mahallesi Cuma Sokak No:9 A/1 adresinde Beşinci Mevsim Kültür Merkezi zemin katında personel işlerine başvurusunu yapabilecek. Online başvurular ise [email protected] adresinden yapılacak.

Personel alımı yapılacak birimler ve açık iş pozisyonları ise şöyle: Endüstri mühendisi 2 kişi, en az 2 yıl tecrübeli mezar kazma işçisi 2 erkek, temizlik personeli 2 kadın, temizlik personeli araç arkası personel 10 erkek, saha ve yardımcı personel 2 erkek, güvenlik sistemleri teknisyeni/teknikeri 1 kişi, psikolog / klinik psikolog 1 kişi en az 2 yıl tecrübeli ve gassal 1 erkek 1 kadın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ