Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

KCS Dış Ticaret yedek parça sektörünün yükselen değeri

KOÇASLANLAR GRUP BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN KCS DIŞ TİCARET, HER GEÇEN GÜN BÜYÜMESİ VE HİZMET AĞINI GENİŞLETMESİYLE SEKTÖRDE DİKKAT ÇEKMEYE DEVAM EDİYOR.

KCS Dış Ticaret yedek parça sektörünün yükselen değeri

Koçaslanlar Grup bünyesinde faaliyet gösteren KCS Dış Ticaret, her geçen gün büyümesi ve hizmet

ağını genişletmesiyle sektörde dikkat çekmeye devam ediyor.

2016 yılında yedek parça dağıtım şirketi olarak kurulan KCS Dış Ticaret, Koçaslanlar Holding bünyesindeki diğer grup şirketleri ve portföyündeki diğer müşterilerine yedek parça tedariği sağlıyor. Yedek parça sektörünün yükselen değeri olan firmanın Genel Müdürü Behçet Murat Turhan, hizmetlerini ve gelecek planlarını aktardı. Şirketlerinin her geçen gün hizmet ağını genişlettiğini ifade eden Turhan, “Kendi markamız olan PAKCS ile kalitesi yüksek ürünleri rekabetçi fiyatlarla hem iç hem dış pazarlara ulaştırmaktayız. Hedeflemiş olduğumuz Avrupa pazarında İtalya, İspanya, İrlanda, Hollanda gibi ülkelere ihracat yapmaktayız. Bunun dışında da Asya ve Afrika kıtasında da faaliyet göstermekteyiz. Hedefimiz, üretim kalitesi ve müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutarak portföyümüzü genişletmek” diye konuştu.

KCS Dış Ticaret’in yurt dışı yerleşik satış direktör ve temsilcileriyle giderek daha kuvvetli bir hale geldiğinin altını çizen Turhan, “Uzman personelimizle, sahip olduğumuz B2B sistemiyle, diğer bilişim ağları kanalıyla ve etkin dağıtım filomuzla müşterilerimizin her daim yanında bulunmayı görev edindik. Her yıl katlayarak üzerine koyuyor, yepyeni başarı hikayeleri yazmaya devam ediyoruz. Kısa sürede yakaladığımız bu ivmeyi daha da kuvvetlendirerek sektörün lider firmalarından biri olacağız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ