Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Kepez’in istihdam buluşmaları iş kapılarını aralıyor

KEPEZ BELEDİYESİ’NİN KARİYER İŞ GELİŞTİRME MERKEZİ, İŞ ARAYAN 116 KİŞİYİ ANTALYA HAVALİMANI BÜNYESİNDE HİZMET VEREN ÇELEBİ ŞİRKETİ İLE BULUŞTURDU.

Kepez Belediyesi’nin Kariyer İş Geliştirme Merkezi, iş arayan 116 kişiyi Antalya Havalimanı bünyesinde hizmet veren Çelebi Şirketi ile buluşturdu.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün 2019 yerel seçimlerinde vaat ettiği 123 projeden biri olan ‘Kepez Kariyer İş Geliştirme Merkezi’, yüzlerce kişiye iş kapılarını aralamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde turizm sektöründe hizmet veren Kundu ve Belek Otellerinin işverenlerini iş arayanlarla bir araya getiren Kepez Kariyer İş Geliştirme Merkezi, 116 kişiyi de Antalya Havalimanı bünyesinde hizmet veren Çelebi Şirketi ile buluşturdu. Çelebi Şirketi yetkilileri tarafından sağlanan görüşme sonucu 50 kişi havalimanında iş başı yapacak.

Görüşmeler prestijli ve konforlu bir ortamda

Mimar Sinan Kongre Merkezi’ndeki istihdam buluşmaları maske, mesafe ve hijyen kuralları dikkate alınarak gerçekleştiriliyor. Merkez, aracılığıyla davet edilenler, iş görüşmelerini prestijli ve konforlu bir ortamda yapma imkanı buluyor. Kepez Belediyesi’nin istihdam hizmetlerinden yararlanmak isteyenlerin öncelikle Kepez Kariyer İş Geliştirme Merkezi’ne müracaat etmeleri gerekiyor. Kepez Belediyesi’nin Kariyer İş Geliştirme Merkezi, önümüzdeki günlerde de iş arayanlarla işverenleri buluşturmaya devam edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ