Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Vali Su, MTOSB’deki öğrencilerle buluştu

MERSİN VALİSİ ALİ İHSAN SU, MTOSB MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISININ ARDINDAN, MTOSB ÖZEL ŞİŞECAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE ÖĞRENCİLERLE BULUŞARAK, ATÖLYELERDE ÜRETTİKLERİ OYUNCAKLARLA İLGİLİ BİLGİ ALDI.

Vali Su, MTOSB’deki öğrencilerle buluştu

MERSİN (İHA) – Mersin Valisi Ali İhsan Su, MTOSB Müteşebbis Heyet Toplantısının ardından, MTOSB Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrencilerle buluşarak, atölyelerde ürettikleri oyuncaklarla ilgili bilgi aldı.

Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB) Müteşebbis Heyet Toplantısı, Vali Ali İhsan Su başkanlığında gerçekleştirildi. MTOSB hizmet binasında yapılan toplantıya; Vali Yardımcısı İbrahim Küçük, Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan ve MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ile müteşebbis heyet üyeleri katıldı.

Daha önceki toplantılarda alınan kararlarla ilgili bilgi verilen toplantıda, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Vali Su, Özel Şişecam Meslek Lisesini ziyaret etti

Vali Su, toplantı sonrasında MTOSB Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya geldi. Burada okul bünyesindeki atölyelerde öğrenciler tarafından imal edilen oyuncaklar hakkında bilgi alan Su, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Su, öğrencilere ve öğretmenlere başarılar diledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ