Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Başakşehir’de ulaşım yeni yollarla rahatlıyor

BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ, ŞAHİNTEPE MAHALLESİ’NDEKİ HAL YOLU’NUN YAPIM ÇALIŞMALARI TAMAMLADI. HİZMETE AÇILAN YENİ YOL SAYESİNDE TOPTANCILAR HALİ, BAŞAKŞEHİR HAYVAN HASTANESİ VE GEÇİCİ BAKIMEVİ İLE BAHÇEŞEHİR BAŞTA OLMAK ÜZERE BİRÇOK NOKTAYA ULAŞIM ÇOK DAHA RAHAT HALE GELDİ.

Başakşehir’de ulaşım yeni yollarla rahatlıyor

Başakşehir Belediyesi, Şahintepe Mahallesi’ndeki Hal Yolu’nun yapım çalışmaları tamamladı. Hizmete açılan yeni yol sayesinde Toptancılar Hali, Başakşehir Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakımevi ile Bahçeşehir başta olmak üzere birçok noktaya ulaşım çok daha rahat hale geldi.

Başakşehir Belediyesi, hızlı ve güvenli ulaşım için çalışmalarına devam ediyor, yeni yol güzergahlarını ilçeye kazandırıyor. Şahintepe Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Toptancılar Hali’ne ulaşımı kolaylaştıracak ve birçok noktaya dakikalar içerisinde rahat ulaşım imkânı sağlayacak Hal Yolu hizmete açıldı.

Yolculuk süresi kısaldı, ulaşım kolaylaştı

Hal Yolu ile birlikte Başakşehirliler, Gökdemir Caddesi’nden İstiklal Caddesi’ne bağlanarak Bahçeşehir’e çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilecek. Başakşehir Belediyesi tarafından ekim ayında hizmete açılan Başakşehir Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakımevi’ne olan ulaşım da kolaylaşacak.

Bisiklet yolu da yapıldı

Bin 800 metre uzunluğundaki Hal Yolu’nda, çevre dostu bisiklet yolu da yapıldı. Güzergâh üzerinde pedallarını sağlıklı bir yaşam için çevirme fırsatı yakalayacak Başakşehirliler, sporun ve mutluluğun keyfini de sürecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ