Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Başkan Büyükgöz, Arapçeşme’de projeleri anlattı

ARAPÇEŞME SAKİNLERİYLE MAHALLE MECLİSİ TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELEN GEBZE BELEDİYE BAŞKANI ZİNNUR BÜYÜKGÖZ, PROJELERE İLİŞKİN BİLGİLENDİRMELERDE BULUNDU.

Başkan Büyükgöz, Arapçeşme’de projeleri anlattı

Arapçeşme sakinleriyle mahalle meclisi toplantısında bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, projelere ilişkin bilgilendirmelerde bulundu.

Arapçeşme Mahallesi sakinleriyle mahalle meclisinde bir araya gelen Zinnur Büyükgöz, hazırlanan slayt gösterimi eşliğinde mahalleye kazandırılan hizmetlere ilişkin bilgilendirmelerde bulundu. Gebze’nin tüm mahallelerine kazandırılan hizmetlerin ve projelerin mahalle sakinlerinin taleplerine göre şekillendirildiğini vurgulayan Büyükgöz, “Bizim ilk günden beri şiar edindiğimiz Gönül Belediyeciliği anlayışımızın temelinde istişare var. Hayata geçirdiğimiz mahalle meclislerimiz bir manada, kadim geleneğimizden bize miras olan meşveret meclisi, yani danışma meclisleridir. Danışma ve istişare temelinde biz de sizlerle, mahallelerimizi ve ilçemizi güzelleştirmek adına yeni hizmetleri sizlere sorarak, danışarak ve fikir birliğine vararak uygulamaya koyuyoruz. Toplantımıza katılımınızdan dolayı siz kıymetli hemşerilerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Büyükgöz, konuşmasının ardından vatandaşlardan gelen soruları da cevapladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ