Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Başkan Özlü otobüs şoförleriyle bir araya geldi

DÜZCE BELEDİYESİ İŞTİRAK ŞİRKETİ ULAŞIM A.Ş. BÜNYESİNDE HİZMET VEREN OTOBÜS ŞOFÖRLERİ İLE BİR ARAYA GELEN DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ, YOĞUN KAR YAĞIŞI SÜRECİNDE FEDAKARCA ÇALIŞAN TÜM ULAŞIM PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETTİ.

Başkan Özlü otobüs şoförleriyle bir araya geldi

Düzce Belediyesi iştirak şirketi Ulaşım A.Ş. bünyesinde hizmet veren otobüs şoförleri ile bir araya gelen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yoğun kar yağışı sürecinde fedakarca çalışan tüm ulaşım personeline teşekkür etti.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şehiriçi yolcu trafiğinin yükünü çeken toplu taşıma otobüsü şoförleriyle bir araya gelerek, gayretli çalışmalarından dolayı tebrik etti. Kar yağışında belediye ekiplerinin yolları sürekli açtığını kaydeden Özlü, “Yolların kardan kapandığını gördüğünüz yerde haber verin arkadaşlarımız açsın. Çok iyi çalışıyoruz ancak sürekli kar yağıyor. Beklentimizin çok üstünde kar yağışı oldu ancak bizim hazırlığımız tamdı. 35 araçla 24 saat ciddi bir faaliyet yürütüyoruz. Yine de bir aksaklık olursa mutlaka bize bildirin” ifadelerinde bulundu.

“Fedakarca çalışıyorsunuz”

Şehir içi yolcu trafiğinin yükünü üstlenen otobüs şoförlerinin önemli bir görev yürüttüklerini söyleyen Başkan Özlü, “Düzce Belediyesi olarak ulaşım master planı çerçevesinde küçük araçlar ile daha sık seferlerin olduğu ulaşım sistemi kurduk. Bu sistemde Ulaşım A.Ş. ile birlikte 114 vatandaşımızı da esnaf yaptık. Düzce Belediyesi olarak her alanda olduğu gibi ulaşım alanında da milletimize hizmetin en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Yeni ulaşım sistemiyle birlikte özverili ve fedakârca çalışan şoförlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, daha sonra otobüs şoförlerinin sorun ve taleplerini dinledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ