Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Başkan Özlü, terminal ve katlı otoparkta incelemede bulundu

DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ, ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ VE KATLI OTOPARKI ZİYARET ETTİ. BAŞKAN ÖZLÜ HER İKİ BÖLGEDEN DE HALKIN DAHA SAĞLIKLI ŞEKİLDE FAYDALANABİLMESİ İÇİN İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARININ YAPILMASINI İSTEDİ.

Başkan Özlü, terminal ve katlı otoparkta incelemede bulundu

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Şehirlerarası Otobüs Terminali ve Katlı Otoparkı ziyaret etti. Başkan Özlü her iki bölgeden de halkın daha sağlıklı şekilde faydalanabilmesi için iyileştirme çalışmalarının yapılmasını istedi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Şehirlerarası Otobüs Terminali ve Katlı Otoparkın bulunduğu alanların son durumunu yerinde inceledi. Başkan Özlü, işletmelerin daha kullanışlı hale getirilmesi ve halkın daha kaliteli hizmeti alabilmesi adına da eksiklerin giderilmesi talimatını verdi. Beraberinde Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer ve birim müdürleriyle birlikte ilk olarak terminali ziyaret eden Özlü, ilçe ve köy minibüslerinin bulunduğu alanı dolaşarak, işletmenin boş olan kısımlarının değerlendirilmesine yönelik çalışma yapılmasını da istedi.

Ardından beraberindeki heyetle birlikte Şerefiye Mahallesinde bulunan Katlı Otopark alanına geçen Başkan Özlü, tüm katları tek tek gezerek, eksiklikleri yerinde tespit etti. Özlü, işletmenin ilk etapta giderilmesi gereken sorunların masaya yatırılacağını ve kısa sürede daha verimli hale getirileceğini söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ