Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Başkan Palancıoğlu’ndan Başkan İmamoğlu’na ziyaret

MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA PALANCIOĞLU, KAYSERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI YUNUS İMAMOĞLU’NU ZİYARET EDEREK YÖNETİM KURULU ÜYELERİYLE BİRLİKTE ÜSTLENMİŞ OLDUĞU GÖREVİN HAYIRLI OLMASI TEMENNİSİNDE BULUNDU.

Başkan Palancıoğlu’ndan Başkan İmamoğlu’na ziyaret

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yunus İmamoğlu’nu ziyaret ederek, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte üstlenmiş olduğu görevin hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Palancıoğlu, sanayicilerin şehrin gelişmesine önemli katkıda bulunduklarını belirterek, OSB Başkanı İmamoğlu’nun şahsında tüm sanayicilere teşekkür etti.

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’nun Kayseri OSB’yi ziyaretine AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları da katıldı. Ziyarette Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanvekili Murat Yibur, Yönetim Kurulu Üyeleri Şaban Andaç, Mustafa Katırcıgil ve Emre Erkahyaoğlu ve Denetim Kurulu Üyesi Levent Somtaş da yer aldı.

Ziyaretinde Kayseri OSB Başkanı Yunus İmamoğlu ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun temennilerinde bulunan Başkan Mustafa Palancıoğlu, sanayicilerin ürettikleri katma değer ile şehrin gelişmesine büyük destek verdiklerini söyledi. Başkan Yunus İmamoğlu’nun şahsında sanayicilere teşekkür eden Palancıoğlu, sanayicilerin özellikle sağladıkları istihdam ile şehrin yükünü aldıklarını belirtti.

Kayseri OSB Başkanı Yunus İmamoğlu da nazik ziyaretleri için Başkan Mustafa Palancıoğlu ve beraberindekilere teşekkür eti. Başkan İmamoğlu, Kayseri’deki yöneticilerin de desteğiyle sanayicilere en iyi hizmeti vermek için gayret ettiklerini ifade eden Başkan Yunus İmamoğlu, “Sanayicilerimizi daha ileri noktalara taşımak için yönetim kurulu üyelerimizle birlikte el birliği ile çalışıyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ