Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Bayrampaşa Belediyesi cami ve din görevlilerini yemekte ağırladı

BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ, CAMİ VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI DOLAYISIYLA DÜZENLEDİĞİ PROGRAMDA DİN GÖREVLİLERİNİ YEMEKTE AĞIRLADI.

Bayrampaşa Belediyesi cami ve din görevlilerini yemekte ağırladı

Bayrampaşa Belediyesi, cami ve din görevlileri haftası dolayısıyla düzenlediği programda din görevlilerini yemekte ağırladı.

Bayrampaşa Belediyesi, Cami ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle Bayrampaşa Hasbahçe’de yemekli program düzenlendi. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, cami ve din görevlilerini yemekte ağırladı. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda konuşma yapan Başkan Atila Aydıner, programa katıldığı için mutlu olduğunu ifade ederek Bayrampaşa’ya dört tane cami inşa edileceğini söyledi. Başkan Aydıner, “Tabii ki hanımefendi hocalarımızın gerek Kur’an kursunda olsun gerekse yapmış olduğu hizmetlerde 4-6 yaş grupları olsun bir sürü eksiklikleri olabilir bunlarla ilgili olarak da bizlere her zaman müracaat edebilirsiniz. İnşallah bundan sonra da biz elimizden geldiği kadar bu müesseseye din hizmetlerine en önemli hizmetlerimizi yapmaya gayret göstereceğiz. Her birinizi yürekten yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı kutluyor Allah razı olsun diyorum. 15 Temmuz’da şehit olan din görevlileri içerisinde şehadet şerbetini içen bütün kardeşlerimize de Allah’tan rahmet diliyorum” diye konuştu.

Bayrampaşa İl Müftüsü Yılmaz Küçük ise Necip Fazıl Kısakürek’in “Zindandan Mehmet’e Mektup” şiirini seslendirdi. Program dualar eşliğinde sona erdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ