Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Bu merkez kadınların ikinci evi oldu

BAŞİSKELE BELEDİYESİ AİLE DANIŞMA VE YAŞAM MERKEZİ, KADINLARIN İKİNCİ EVİ OLDU. PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK, DİYETİSYEN VE SAĞLIK HİZMETLERİNİN VERİLDİĞİ MERKEZDE, ÇEŞİTLİ KURS VE ETKİNLİKLER DE DÜZENLENMEYE BAŞLANDI.

Bu merkez kadınların ikinci evi oldu

Başiskele Belediyesi Aile Danışma ve Yaşam Merkezi, kadınların ikinci evi oldu. Psikolojik danışmanlık, diyetisyen ve sağlık hizmetlerinin verildiği merkezde, çeşitli kurs ve etkinlikler de düzenlenmeye başlandı.

Başiskele’de çocuklar ve gençlerin kitap okuma alışkanlıkları kazanmaları için ilçenin ilk çocuk kütüphanesini açan ve halk kütüphanesini yapmaya devam eden Başiskele Belediyesi, kadınların da kitap okuyarak kişisel gelişimlerini sağlamaları için “Bir Kitap, Bir Kahve” projesini hayata geçirdi. Aile Danışma ve Yaşam Merkezi’nde bir araya gelen kadınlar, bir masa etrafında toplanarak Türk kahvesi eşliğinde kitap okuyarak, sohbet ediyor. Kentte komşuluk bilincinin yaygınlaşmasına ve kadınların sosyalleşmesine de katkı sunan etkinliğe, Başiskele’deki tüm kadınlar katılabilecek. Başiskele Belediyesi’nin “Bir Kitap, Bir Kahve” projesi, Aile Danışma ve Yaşam Merkezi’nde periyodik olarak devam edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ