Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Büyükşehir A Takımı ekiplerinden karla mücadeleye devam

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ A TAKIMI EKİPLERİ, HASTANELERİN ACİL GİRİŞLERİ, KÖPRÜ, ÜST GEÇİT, VİYADÜK VE CAMİLER BAŞTA OLMAK ÜZERE KENTİN ÇEŞİTLİ YERLERİNDE KARLA MÜCADELE EDİYOR.

Büyükşehir A Takımı ekiplerinden karla mücadeleye devam

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi A Takımı ekipleri, hastanelerin acil girişleri, köprü, üst geçit, viyadük ve camiler başta olmak üzere kentin çeşitli yerlerinde karla mücadele ediyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin, kırsal bölgeler başta olmak üzere hizmetlerin daha etkin ve hızlı sağlanabilmesi amacıyla mahallelerde acil konularda hizmet vermek üzere kurulan “Büyükşehir Acil Tamir Takımı (A Takımı)” ekipleri, vatandaşların kar yağışından olumsuz etkilenmemesi için çalışmalarını 24 saat boyunca sürdürüyor. Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı Kırsal Hizmetler Şube Müdürlüğü bünyesinde görev yapan A Takımı ekipleri, acil ihtiyaç duyulan konularda mahallelere kısa sürede ulaşarak, sorunları daha hızlı çözüyor. Bu kapsamda ekipler, Kocaeli’nin çeşitli bölgelerindeki hastanelerin acil servis girişleri, köprü, cami, otogar, üst geçit ve viyadüklerde oluşan karları temizleyerek, buzlanmaya karşı tuzlama çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ