Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Döşemealtı Belediyesi ile Türk Telekom arasında iş birliği protokolü

DÖŞEMEALTI BELEDİYE BAŞKANI TURGAY GENÇ, HIZLA BÜYÜYEN İLÇEDE VATANDAŞLARIN KALİTELİ HİZMET ALABİLMESİ İÇİN TÜRK TELEKOM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’YLE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI. DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ’NDE İMZALANAN PROTOKOL TÖRENİNE BAŞKAN TURGAY GENÇ VE TÜRK TELEKOM BÖLGE MÜDÜRÜ SÜLEYMAN DÜNDAR KATILDI.

Döşemealtı Belediyesi ile Türk Telekom arasında iş birliği protokolü

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, hızla büyüyen ilçede vatandaşların kaliteli hizmet alabilmesi için Türk Telekom Bölge Müdürlüğü’yle işbirliği protokolü imzaladı.

Döşemealtı Belediye sınırları içerisinde Türk Telekom Bölge Müdürlüğü tarafından yapılacak tüm işlere ait altyapı çalışmaları sırasında tahrip olabilecek yol, tretuvar, beton ve asfalt gibi yerlerin çok kısa sürede eski haline getirilerek vatandaşın hizmetine sunulmasını içeren protokol imzalanarak yürürlüğü girdi. Yapılacak çalışmalarda Türk Telekom firması ve Döşemealtı Belediyesi’nin görev ve sorumluluklarının yanı sıra ilçede Türk Telekom altyapısının en kaliteli seviyeye geçirilmesi planlanıyor. Döşemealtı Belediyesi’nde imzalanan protokol törenine Başkan Turgay Genç ve Türk Telekom Bölge Müdürü Süleyman Dündar katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ