Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinde son gün 30 Kasım

HACILAR BELEDİYE BAŞKANI AV. BİLAL ÖZDOĞAN EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ ÖDEMELERİNİN DEVAM ETTİĞİNİ BELİRTEREK, 2’NCİ TAKSİT ÖDEMELERİ İÇİN ‘SON GÜN 30 KASIM’ ÇAĞRISINDA BULUNDU. BAŞKAN ÖZDOĞAN ÖDEMELERİN BELEDİYEYE GELMEDEN WEB SİTESİ ÜZERİNDEN DE YAPILABİLDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinde son gün 30 Kasım

Hacılar Belediye Başkanı Av. Bilal Özdoğan Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinin devam ettiğini belirterek, 2’nci taksit ödemeleri için ‘son gün 30 Kasım’ çağrısında bulundu. Başkan Özdoğan ödemelerin belediyeye gelmeden web sitesi üzerinden de yapılabildiğini söyledi.

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ikinci taksit ödemeleri devam ediyor. 30 Kasım Salı günü sona erecek olan vergi yatırma işlemleri, belediye veznelerinden nakit veya kredi kartlarının yanı sıra Hacılar Belediyesi web sitesi https://online.hacilar.bel.tr/ebelediye/ adresinden de ödeme yapılabiliyor. Başkan Özdoğan, belediye bünyesinde bulunan Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nü ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Alınan vergilerin vatandaşa hizmet olarak döndüğünü hatırlatan Özdoğan, “Vatandaşlarımız Emlak Vergisi’nde ikinci taksit ödemelerini 30 Kasım Salı gününe kadar ödeyebilecek. Belediyemize ödenen bu vergiler ilçemize hizmet olarak dönmektedir. Vergilerimizi ihmal etmeyelim. İlçemizi daha da güzelleştirelim. Hep birlikte el ele daha güzel bir Hacılar oluşturmak için çalışacağız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ