Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Gdz Elektrik’ten çözüm üreten uygulama: “Muhtarlarımızı Dinliyoruz”

MUHTARLARDAN ALINAN GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİN DEĞERLENDİRİLDİĞİ BULUŞMALARDA, MAHALLE SAKİNLERİNİN TALEPLERİ MUHTARLAR TARAFINDAN DİLE GETİRİLİRKEN, TALEPLER İÇİN OLUŞTURULACAK ÇÖZÜM ÖNERİLERİ KONUSUNDA DA KARŞILIKLI FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULUYOR.

Gdz Elektrik’ten çözüm üreten uygulama: “Muhtarlarımızı Dinliyoruz”

İzmir ve Manisa illerinin elektrik dağıtım şirketi Gdz Elektrik, pandemi nedeniyle ara verdiği “Muhtarlarımızı Dinliyoruz” toplantılarını yeniden başlattı.

Muhtarlardan alınan görüş ve önerilerin değerlendirildiği buluşmalarda, mahalle sakinlerinin talepleri muhtarlar tarafından dile getirilirken, talepler için oluşturulacak çözüm önerileri konusunda da karşılıklı fikir alışverişinde bulunuluyor.

“Muhtarlarımızı Dinliyoruz” toplantıları her hafta İzmir ve Manisa’nın farklı bir ilçesinde gerçekleştirilirken, muhtarlardan alınan talepler bir sonraki yılın yatırım planının oluşturulmasında da etkili oluyor.

Paydaşları dinlemenin önemine değinen Gdz Elektrik Genel Müdürü Uğur Yüksel “Toplantılarımızın amacı, mahallelerin ihtiyaçlarını en iyi bilen kişiler olan muhtarlarımızla bir araya gelerek taleplerine çözümler üretmek. Muhtarlarımızla yürüttüğümüz interaktif iletişim ve aldığımız geribildirimlerle müşteri memnuniyetimizi bir üst seviyeye taşıyoruz. dedi. Bütün paydaşlarımızla olan ilişkilerimizi çok değerli görüyor ve hizmetlerimizin devamlılığı için önemsiyoruz. Bu kapsamda ihtiyaçları daha iyi saptamak için bölgemizde hizmet veren şirketler, kamu kurum ve kuruluşları ile iletişim çalışmalarımızı sürdürüyor ve koordineli çalışmalar yürütüyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ