Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Hemzemin geçitte çalışmalar başladı

TCDD BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN MANİSA TREN GARI YANINDA BULUNAN HEMZEMİN GEÇİTTE BAŞLATILAN VE 6 HAFTA SONU BOYUNCA SÜRECEK OLAN İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARI NEDENİYLE HEMZEMİN GEÇİT UKOME KARARI DOĞRULTUSUNDA CUMARTESİ GECESİ 21.00’DAN PAZARTESİ 05.00’A KADAR ARAÇ VE YAYA TRAFİĞİNE KAPALI OLACAK. ÇALIŞMALARIN GERÇEKLEŞTİRİLDİĞİ SAATLERDE HALİL ERDOĞAN CADDESİ ÜZERİNDEN SAĞLANAN ARAÇ GEÇİŞLERİNİN ESKİ DEVLET HASTANESİ KAVŞAĞI-İSTASYON-DEVLET BAHÇELİ KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI’NI TAKİBEN MİMAR SİNAN BULVARI ÜZERİNDEN SAĞLANACAĞI BELİRTİLDİ.

Hemzemin geçitte çalışmalar başladı

TCDD Bölge Müdürlüğü tarafından Manisa Tren Garı yanında bulunan hemzemin geçitte başlatılan ve 6 hafta sonu boyunca sürecek olan iyileştirme çalışmaları nedeniyle hemzemin geçit UKOME kararı doğrultusunda cumartesi gecesi 21.00’dan pazartesi 05.00’a kadar araç ve yaya trafiğine kapalı olacak. Çalışmaların gerçekleştirildiği saatlerde Halil Erdoğan Caddesi üzerinden sağlanan araç geçişlerinin eski Devlet Hastanesi Kavşağı-İstasyon-Devlet Bahçeli Köprülü Kavşağı’nı takiben Mimar Sinan Bulvarı üzerinden sağlanacağı belirtildi.

Şehzadeler ilçesi Halil Erdoğan Caddesi üzerinde bulunan ve TCDD Bölge Müdürlüğü sorumluluğunda bulunan hemzemin geçitte iyileştirme çalışmaları başlatıldı. Manisa Tren Garı yanında bulunan hemzemin geçit, TCDD tarafından 6 hafta sonu boyunca gerçekleştirilecek çalışmalar nedeniyle UKOME kararı doğrultusunda cumartesi gecesi 21.00’dan pazartesi 05.00’a kadar araç ve yaya trafiğine kapalı olacak. Çalışmaların gerçekleştirildiği saatlerde Halil Erdoğan Caddesi üzerinden sağlanan geçişlerin eski Devlet Hastanesi Kavşağı-İstasyon-Devlet Bahçeli Köprülü Kavşağı’nı takiben Mimar Sinan Bulvarı üzerinden sağlanacağı belirtildi. Ayrıca hemzemin geçidin kapalı olduğu süreçte Halil Erdoğan Caddesi kullanan toplu taşıma araçlarının da eski Devlet Hastanesi Kavşağı-İstasyon-Devlet Bahçeli Köprülü Kavşağı’nı takiben Mimar Sinan Bulvarı üzerinden hizmet vereceği ifade edildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ