Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Koçarlı Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nda sona gelindi

KOÇARLI BELEDİYESİ YENİ HİZMET BİNASI’NDA SONA GELİNDİ

Koçarlı Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nda sona gelindi

Aydın’ın Koçarlı ilçesinde yapımına devam eden Yeni Belediye ve Emniyet Hizmet Binası yapımında sona gelindi.

Tüm detaylar düşünülerek projelendirilen ve Ocak ayında faaliyete geçmesi planlanan yeni belediye ve emniyet binasında Aydın Vali Yardımcısı Hulusi Arat, Çevre Şehircilik İklim Değişikliği İl Müdür Yardımcısı Güneş Arkoç ve Aydın Girişimci Kadınlar Derneği (AGİKAD) Başkanı Avukat Senem Bircan’ı misafir eden Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, binada inceleme yaparak eksiklikleri yerinde tespit etti.

Başkan Nedim Kaplan, yeni hizmet binasının Ocak ayı içinde hizmete gireceğini söyledi.

Yapılan çalışmalara ilişkin bilgi veren Başkan Kaplan “Yeni hizmet binamız tamamlandıktan sonra, Koçarlımıza yakışan, daha çağdaş görünüme sahip halkımızın bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek modern bir Belediye hizmet binasına kavuşmuş olacağız” dedi.

Yeni hizmet binasının ve Emniyet Binasının tüm detaylar düşünülerek projelendirildiğine işaret eden Başkan Kaplan, “İlçemize önemli bir hizmet kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Halkımıza hizmet için çıktığımız bu yolda, yeni bina içerisinde Koçarlı Belediye hizmet binası, Koçarlı yeni emniyet binası, belediye misafirhanesi, yaşlı merkezi, kadın merkezi, gençlik merkezi ve halk kütüphanesi bulunuyor. Ayrıca çevre ve meydan düzenlememiz ile Koçarlı’nın çehresi değişmiş olacak” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ