Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan Gaziosmanpaşa Sanat Akademisi’ne tam not

GAZİOSMANPAŞA SANAT AKADEMİSİ’Nİ ZİYARET EDEN KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI AHMET MİSBAH DEMİRCAN, AKADEMİNİN İSTANBUL İÇİN ÖRNEK BİR HİZMET OLDUĞUNU İFADE ETTİ.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan Gaziosmanpaşa Sanat Akademisi’ne tam not

Gaziosmanpaşa Sanat Akademisi’ni ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, akademinin İstanbul için örnek bir hizmet olduğunu ifade etti.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Gaziosmanpaşa Kültür ve Sanat Merkezi’ne ziyaret etti. Demircan, kendisine eşlik eden Gaziosmanpaşa Kaymakamı Numan Hatipoğlu, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve İstanbul Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz ile birlikte kültür merkezinin birimlerini gezdi, incelemelerde bulundu. Özellikle sanat akademisinin dersliklerini ve atölyelerini inceleyen Demircan, akademinin çalışmaları ve Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin gençlere yönelik hizmetleri hakkında Başkan Usta’dan bilgiler aldı.

Gaziosmanpaşa Sanat Akademisi’nin dizaynına ve eğitim içeriğine hayran kaldığını söyleyen Demircan, burada verilen eğitimlerin gençlere yönelik önemli bir hizmet olduğuna dikkat çekti. Demircan, akademinin İstanbul için örnek bir proje olduğuna vurgu yaparak, Kültür ve Turizm Bakanlığı olarak önümüzdeki süreçte her türlü desteği vermeye hazır olduklarını dile getirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ