Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Melikgazi Belediyesi’nde Kırsal Hizmetler Müdürlüğü kuruldu

MELİKGAZİ BELEDİYESİ HİZMET ALANINI KAPSADIĞI KIRSAL KESİM MAHALLELERİNE DAHA ETKİN, VERİMLİ VE HIZLI YATIRIM VE HİZMET SUNABİLMEK İÇİN KIRSAL HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ KURDU.

Melikgazi Belediyesi’nde Kırsal Hizmetler Müdürlüğü kuruldu

Melikgazi Belediyesi hizmet alanını kapsadığı kırsal kesim mahallelerine daha etkin, verimli ve hızlı yatırım ve hizmet sunabilmek için Kırsal Hizmetler Müdürlüğü kurdu.

Melikgazi Belediyesinin yaklaşık 600 bin nüfus ile 53 il merkezinden daha büyük olduğunu yaptığı yatırım ve hizmetler ile örnek ve referans belediye olarak gösterildiğini belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu; “Melikgazi ilçesi her geçen gün sürekli olarak planlı bir şekilde büyümekte ve gelişmektedir. Kayseri ilinin yarısına, hizmetleri ve yatırımları etkin, verimli ve konusunda uzman kadrosu ile gerçekleştirilmektedir. Çalışanların ihtisaslaşmasına önem verilmektedir. Bu amaçla konusunda uzmanların çalışacağı yeni birimler tahsis edilmektedir. Bu kapsamda Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tahsis edildi. Kırsal mahallelerde alt yapı, kültür ve spor yatırımları ve hizmeti planlamak, uygulamak, uygulatmak ve koordinasyonunu sağlayıp sonuçlandırmak amaçlanmıştır” dedi.

Başkan Palancıoğlu, barındırdığı nüfusu, iş hacmi, istihdamı, ekonomisi, üretim alanları ve bölgesel yapılanması ile Melikgazi ilçesinin Türkiye’nin ilk 15 ilçesi içinde yer aldığını söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ