Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Nazilli Belediyesi’nin Işıklar Mahallesi’ndeki çalışmaları sürüyor

NAZİLLİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, IŞIKLAR MAHALLESİ’NDEKİ 11 AYRI NOKTADA TOPLAM BİN 200 METREKÜP İSTİNAT DUVARI İNŞA ETTİ. KENTİN DÖRT BİR YANINDA FAALİYETLERİNE DEVAM EDEN NAZİLLİ BELEDİYESİ EKİPLERİ, IŞIKLAR MAHALLESİ’NDEKİ 11 AYRI NOKTADA İSTİNAT DUVARI İLE GÜÇLENDİRME ÇALIŞMASI YAPTI.

Nazilli Belediyesi’nin Işıklar Mahallesi’ndeki çalışmaları sürüyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Işıklar Mahallesi’ndeki 11 ayrı noktada toplam bin 200 metreküp istinat duvarı inşa etti. Kentin dört bir yanında faaliyetlerine devam eden Nazilli Belediyesi ekipleri, Işıklar Mahallesi’ndeki 11 ayrı noktada istinat duvarı ile güçlendirme çalışması yaptı.

Çalışmalara bizzat destek veren Işıklar Mahalle Muhtarı Mustafa Karabulut, “Belediyemizin inşa ettiği 11’inci istinat duvarımız da bugün tamamlanıyor. Toplam bin 200 metreküp taş duvar örülerek bin 70 metrekare alana gömme derz işlemi yapıldı. Köyümüz yamaçta kurulduğu için toprak kayması riski görülen noktalar bir bir tespit edildi. Gerekli görülen yerlerde çalışmalar ivedilikle başlatıldı. Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan ve ekibine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Sayesinde köyümüz ihya oldu. Mahalle sakinlerimiz çalışmalardan çok memnun” diye konuştu.

“Hizmet götürmediğimiz hiçbir sokak kalmayacak”

İlçe genelinde ihtiyaç duyulan diğer noktalarda çalışmaların devam edeceğini kaydeden Başkan Özcan, “Işıklar Mahallemiz konumu itibariyle güçlendirme çalışmalarının gerekli olduğu noktalardan biriydi. Ekiplerimiz incelemeleri yaparak kısa sürede istinat duvarlarımızı tamamladı. Nazillimizde hizmet götürmediğimiz tek bir sokak kalmayana kadar çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ