Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Talas’ta kış çalışmaları bu merkezden koordine ediliyor

TALAS BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA YALÇIN, DEVAM EDEN KIŞ ÇALIŞMALARINI KIŞ ÇALIŞMALARI KOORDİNASYON MERKEZİ’NDEKİ CANLI KAMERALAR ÜZERİNDEN İNCELEDİ.

Talas’ta kış çalışmaları bu merkezden koordine ediliyor

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, devam eden kış çalışmalarını Kış Çalışmaları Koordinasyon Merkezi’ndeki canlı kameralar üzerinden inceledi.

Geçtiğimiz yıl hizmet vermeye başlayan Kış Çalışmaları Koordinasyon Merkezi’ne gelen Başkan Yalçın, yetkililerden yürütülen çalışmalara dair bilgi aldı. Ardından kırsal mahalle muhtarlarıyla telefonda görüşen Başkan Yalçın, mahallelerdeki son durum hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Daha sonra konuya dair kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Yalçın, “Geçtiğimiz yıl hayata geçirdiğimiz bu merkezde canlı kameralarımız üzerinden 7 gün 24 saat kırsal mahallelerimizdeki durumu takip ediyoruz. Allah’a şükürler olsun şu ana kadar ilçe genelinde gerek kırsal gerekse merkez mahallelerimizde açılmamış yolumuz yok. Yağışlar sürdüğü müddetçe çalışmalarımız da aralıksız olarak devam edecek” dedi.

Öte yandan Başkan Yalçın’ın telefonda görüştüğü mahalle muhtarları da yapılan çalışmalardan çok memnun olduklarını ifade ederek, “Mahallelerimizin şu anda merkezle ulaşımını sağlayan tüm yollar açık. Ekipler gayet güzel çalışıyorlar. Başkanımıza ve ekibine teşekkür ederiz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ