Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Tepecik mesire alanında sona gelindi

DİLOVASI BELEDİYE BAŞKANI HAMZA ŞAYİR’İN İLÇEYE KAZANDIRDIĞI, 33 DÖNÜMLÜK ALANDA YAPIMINA BAŞLANAN TEPECİK MESİRE VE PİKNİK ALANI YAKINDA HİZMETE BAŞLAYACAK.

Tepecik mesire alanında sona gelindi

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’in ilçeye kazandırdığı, 33 dönümlük alanda yapımına başlanan Tepecik mesire ve piknik alanı yakında hizmete başlayacak.

33 dönüm alan üzerine kurulan ve içerisinde; kır lokantası, kır kahvesi, etkinlik alanları, ibadethane, kontrol noktası, piknik alanları, çocuk oyun alanı, gezinti yolları, fitness alanı, ahşap kamelyalar ve otoparkların da yer alacağı Tepecik mesire ve piknik alanı, Dilovası’na ve bölgeye değer katacak. Vatandaşların, aileleri ile birlikte piknik ve spor yaparak keyifli vakit geçirebileceği mesire alanında; tercih edenlere koşu, yürüyüş ve bisikletin yanı sıra alternatif spor olanakları da sağlanacak.

Çevre ve yol düzenleme çalışmalarının da hızla devam ettiği mesire alanı ile ilgili açıklama yapan Başkan Şayir, “Tepecik Köyümüzde bulunan ve ilçemize kazandırdığımız 33 dönümlük alan üzerine yapımına başladığımız mesire ve piknik alanımızda sona geldik. İnşallah en kısa sürede halkımızın hizmetine sunmuş olacağız. İlçemize değer katacak ve doğal bir yaşam alanı olacak olan Tepecik Mesire ve Piknik alanı ile halkımız doğa ile iç içe aktivitelerde bulunabilecek. Yakında hizmetine sunacağımız mesire alanımızla halkımızın keyifle vakit geçireceği bu alanda güzel organizasyonlara hep birlikte imza atacağız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ