Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Toplu taşıma araçlarına sıkı denetim

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NA BAĞLI ZABITA EKİPLERİ, KENT MERKEZİNDE TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA DENETİMDE BULUNDU. ZABITA EKİPLERİ, VATANDAŞLARIN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ BİR ULAŞIM SAĞLAYABİLMESİ İÇİN TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA MASKE VE HİJYEN KURALLARINDAN ENGELLİ RAMPASINA KADAR BİR ÇOK KONUDA KONTROL YAPTI.

Toplu taşıma araçlarına sıkı denetim

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na bağlı zabıta ekipleri, kent merkezinde toplu taşıma araçlarında denetimde bulundu. Zabıta ekipleri, vatandaşların sağlıklı ve güvenli bir ulaşım sağlayabilmesi için toplu taşıma araçlarında maske ve hijyen kurallarından engelli rampasına kadar bir çok konuda kontrol yaptı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na bağlı zabıta ekipleri, il genelinde toplu taşıma araçlarında denetimlerini periyodik olarak sürdürüyor. Şehir merkezinde hizmet veren toplu taşıma araçlarını detaylı bir şekilde denetleyen ekipler, kurallara uymayan araç şoförlerine cezai işlem uyguladı. Denetimler hakkında bilgi veren Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, “Vatandaşlarımızın sağlıklı ve güvenli bir ulaşım sağlayabilmesi amacıyla toplu taşıma araçlarında sık sık denetim yapıyoruz. Yaptığımız bu denetimde de korona virüs tedbirleri kapsamında maske ve hijyen denetiminin yanı sıra engelli rampası gibi birçok konuda kontrol yaptık. Bu anlamda sağlıklı bir ulaşım için sürücülerin ve yolcuların belirtilen kurallara riayet etmesi gerekiyor” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ