Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Uyum kültürünün yeni halkası OSB’ler

KAYSERİ’DE VAR OLAN UYUM KÜLTÜRÜNE YENİ BİR HALKA DAHA EKLENDİ. KAYSERİ’DE BULUNAN ÜÇ OSB’NİN BÖLGE MÜDÜRLERİ KAYSERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’NDE BİR ARAYA GELDİ.

Uyum kültürünün yeni halkası OSB’ler

Kayseri’de var olan uyum kültürüne yeni bir halka daha eklendi. Kayseri’de bulunan üç OSB’nin Bölge Müdürleri Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nde bir araya geldi.

Kayseri’de üretimin merkezleri olan Kayseri Organize Sanayi Bölgesi, Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi ve İncesu Organize Sanayi Bölgesi arasında işbirliği ve bilgi paylaşımı gerçekleştirilecek. Bu amaçla Kayseri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nde bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya Kayseri OSB Bölge Müdürü Fatih Gözel, İncesu OSB Bölge Müdürü Recep Yıldız ve Mimarsinan OSB Bölge Müdürü Baki Uludağ ile Kayseri OSB Bölge Müdür Yardımcısı Mükremin Yaşar katıldı.

Bölge Müdürleri arasındaki toplantıda periyodik olarak bir araya gelinmesi, tecrübe ve bilgi paylaşımında bulunulması, sanayiciye daha iyi hizmet edilmesine yönelik görüş alışverişinin yapılması gibi konularda görüş birliğine varıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ