Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

VEDAŞ, saha çalışanlarını ödüllendirdi

VANGÖLÜ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. (VEDAŞ) HAKKARİ İL MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREV YAPAN SAHA ÇALIŞANLARI, İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ (İSG) KURALLARINA GÖSTERDİKLERİ ÖZEN VE DİKKAT NEDENİYLE ÖDÜLLENDİRİLDİ.

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) Hakkari İl Müdürlüğünde görev yapan saha çalışanları, iş sağlığı ve güvenliği (İSG) kurallarına gösterdikleri özen ve dikkat nedeniyle ödüllendirildi.

Personelin ödüllendirildiği etkinlikte konuşan VEDAŞ Hakkari İl Müdürü M. Salih Eroğuz, “Sarp bir coğrafyada çetin iklim koşulları altında oldukça kritik bir görevi yerine getiriyoruz. Çalışmalarımız sırasında en önemli önceliğimiz ise personelimizin can güvenliğidir. Alanında uzman eğitimcilerimizin verdiği düzenli eğitimlerle ve sahada yaptığımız anlık denetimlerle İSG kültürümüzü kalıcı davranış haline getirmeyi hedefliyoruz. Bugün de İSG kurallarını içselleştirip başarı gösteren çalışanlarımızı plaket, sertifika ve çeşitli hediyelerle ödüllendirdik. Hedefimiz; tüketicilerimize sunduğumuz kaliteli ve kesintisiz enerji hizmetini sıfır iş kazasıyla gerçekleştirmektir” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ