Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Akdere Bilim ve Sanat Merkezi açılıyor

MAMAK BELEDİYESİ, AKDERE BİLİM VE SANAT MERKEZİ’Nİ AÇIYOR

Akdere Bilim ve Sanat Merkezi açılıyor

Mamak Belediyesi, Akdere Bilim ve Sanat Merkezi’ni açıyor. 4 kattan oluşan merkezde kafeterya, yemek salonu, çocuk gündüz bakım evi, spor salonu, bay-bayan mescitler, aile merkezi, gençlik merkezi, kütüphane, bebek kütüphanesi ve millet kıraathanesi yer alıyor.

Bilimin ve sanatın imkanlarından faydalanmak ve teknolojik gelişmeleri deneyimleme fırsatı yakalamak isteyen gençler için Mamak Belediyesi, Akdere Bilim ve Sanat Merkezi’ni açıyor. 4 kattan oluşan merkezde kafeterya, yemek salonu, çocuk gündüz bakım evi, spor salonu, bay-bayan mescitler, aile merkezi, gençlik merkezi, kütüphane, bebek kütüphanesi ve millet kıraathanesi yer alıyor. Sosyal yaşama katkı sunacak modern tasarımı ile dikkat çekici bir yapıya sahip olan Akdere Bilim ve Sanat Merkezi, 11 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’da açılacak.

“İlçemizdeki her mahalleye hizmet götürüyoruz”

Akdere Bilim Sanat Merkezi’nin tüm bölge halkına ve Mamak’a şimdiden hayırlı olmasını dileyen Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Göreve geldiğimiz günden bugüne vatanımıza, milletimize, ilçemize hizmetle dolu dolu geçen 2,5 yılı geride bıraktık. Geldiğimiz gün verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemizdeki her mahalleye hizmet götürüyoruz. Akdere Mahallemize kazandırdığımız bilim ve sanat merkezimiz, her yaştan vatandaşımıza hitap eden özel bir merkez olacak” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ