Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Bakan Yardımcısı Demircan Malatya’da incelemelerde bulundu

BAKAN YARDIMCISI DEMİRCAN MALATYA’DA İNCELEMELERDE BULUNDU VE GÜRKAN HEDİYE VERDİ

Bakan Yardımcısı Demircan Malatya’da incelemelerde bulundu

Malatya’ya gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Bakanlık tarafından desteklenen projeler ile Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden yatırımları yerinde inceledi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile birlikte inceleme gezisi gerçekleştiren Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan ilk olarak İnderesi Tabiat Parkı’nda incelemelerde bulundu. Başkan Gürkan İnderesi Tabiat Parkı içerisinde yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. İnderesi Tabiat Parkı ziyaretinin ardından Bakan Yardımcısı Demircan ve Başkan Gürkan, Malatya hafızasında önemli bir yere sahip olan ve Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Sokak Sağlıklaştırma çalışmalarının yapıldığı Kuyumcular Çarşısını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiler.

Demircan ve Gürkan, ziyaretlerinin devamında Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Down Sendromlu bireylerin istihdam edildiği Gülenyüzler Kafe’yi de ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Son olarak Yeni Cami ve Millet Kütüphanesini ziyaret ederek açıklamalarda bulunan Demircan, “Film Festivaline katılmak üzere Malatya’ya geldik. Malatya’mızda çok güzel hizmetler hayata geçirilmekte. Büyükşehir Belediye Başkanım çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Kendilerini bu özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Nice güzel hizmetlerde daim olsun” şeklinde konuştu.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Demircan’a ziyaretlerinin anısına Kayısı ve Arslantepe’de imal edilen tarihin en eski kılıcının replikasını taktim etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ