Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Başkan Özlü ’Türkiyem’ şiirini seslendirdi

GENÇLİK YILLARINDAN BU YANA SANATA VE ŞİİRE ÖZEL İLGİSİ BULUNAN DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ, ŞAİR TURGUT UYAR’IN “TÜRKİYEM” ADLI ŞİİRİNİ SESLENDİRDİ.

Başkan Özlü ’Türkiyem’ şiirini seslendirdi

Gençlik yıllarından bu yana sanata ve şiire özel ilgisi bulunan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Şair Turgut Uyar’ın “Türkiyem” adlı şiirini seslendirdi.

Yıllarca bürokrat olarak hizmet eden, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının ardından Düzce Belediye Başkanlığı görevini sürdüren Dr. Faruk Özlü’nün çok fazla bilinmeyen bir yönü ortaya çıkıyor. Gençlik yıllarından bu yana kültür ve sanata özel ilgisi bulunan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ülkemizin tüm motiflerini içinde barındıran, doğudan batıya her renge yer veren Turgut Uyar’ın “Türkiyem” şiirini seslendirdi.

Klip çekimleri Düzce’de yapıldı

Başkan Özlü tarafından seslendirilen şiirin klibinde, Türkiye’nin güzellikleri ve kültür mirasına dair mekanlardan görüntüler yer alırken ayrıca Aydınpınar Şelalesi, Topuk Yaylası, Akçakoca ve Kültür Park gibi Düzce’nin önemli turistik bölgelerinde çekimler gerçekleşti. Başkan Özlü’nün yorumu ile “Türkiyem” adlı şiir 14 Eylül Salı günü Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün sosyal medya hesabından yayınlanacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ